Elrajtolt az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga 2022-23-as szezonja

Labdarúgás - 2022.szept..03


Az idei szezonban is 8 klub 16 csapata vesz részt a küzdelmekben. Az első fordulón Az U9-es és az U11-es korosztályban is 5-5 csapat képviseltette magát.


1. forduló eredményei: 2022.08.27.

U9

A pálya

ALGYŐI SPORTKÖR
1 4

FŐNIX FOCISULI

Petrik Hunor

Losjak Balázs 2, Nyilasi Martin 2

ALGYŐI SPORTKÖR

0 4

SZEGED UTÁNPÓTLÁS


Toldi Alex 2, Vásárhelyi Félix 2

KISKUNDOROZSMA ESK

0 5

MÓRAHALOM VSE


Gál Nimród 2, Péter Balázs 2, Bálint Áron

ALGYŐI SPORTKÖR

0 5

MÓRAHALOM VSE


Gál Nimród 2, Péter Balázs 2, Himmer Olivér

FŐNIX FOCISULI

0 6

MÓRAHALOM VSE


Hajdú Sebestyén 2, Gál Nimód 2, Péter Balázs 2

B pálya

SZEGED UTÁNPÓTLÁS

2 6

MÓRAHALOM VSE

Toldi Alex, Kormányos Bálint

Gal Nimród 4, Bálint Áron, Péter Balázs

FŐNIX FOCISULI

4 2

KISKUNDOROZSMA ESK

Losjak Balázs 4

Bukullab Mohamed Sustyák Bence

SZEGED UTÁNPÓTLÁS

2 1

FŐNIX FOCISULI

Vásárhelyi Félix, Szalma Kristóf

Mészáros Marcell

SZEGED UTÁNPÓTLÁS

3 2

KISKUNDOROZSMA ESK

Szalma Kristóf, Vásárhelyi Félix, Maxim Horváth Ákos

Bukullab Mohamed 2

KISKUNDOROZSMA ESK

3 2

ALGYŐI SPORTKÖR

Sustyák Bence 2, Bukullab Mohamed

Tisza Mirkó, Neller Ádám

U11

A pálya

ALGYŐI SPORTKÖR
13 2

FŐNIX FOCISULI

Szűcs-Tóth Tamás 4, Canjavec Mihály 5, Kiss Kornél, Németh Kamilla, Kiss Zsolt, Mogyorósi Marcell

Tandari Ádám, Szabó Levente

ALGYŐI SPORTKÖR

1 9

MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK

Szűcs-Tóth Tamás

Bíró Botond, Podmaniczki Zétény 4, Bernátsky Domonkos, Reichenberger Dávid 3

KISKUNDOROZSMA ESK

2 8

MÓRAHALOM VSE

Jámbor Márk, Oláh Benett

Hajdú Levente 4, Dudás Olivér, Szécsi János, Balogh Bence 2

ALGYŐI SPORTKÖR

0 8

MÓRAHALOM VSE


Pázmándi Roland, Hajdú Levente 3, Péter Ádám, Bubori Benett 2, Balogh Bence

FŐNIX FOCISULI

0 8

MÓRAHALOM VSE


Pázmándi Olivér 2, Hajdu Levente, Szécsi János 2, Kulcsár Áron 2, Péter Ádám

B pálya

MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK

0 4

MÓRAHALOM VSE


Balogh Bence, Bubori Benett, Dudás Olivér, Pázmándi Roland

FŐNIX FOCISULI

0 13

KISKUNDOROZSMA ESK


Guzsik Levente 2, Bagi Benett 2, Jámbor Márk 4, Oláh Benett 3, Liliom Dominik 2

MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK

20 0

FŐNIX FOCISULI

Varró Tamás, Bíró Botond 2, Pálfi-Mihály Mike, Papp Ákos, Reichenberger Dávid 3, Dékány Dorka 4, Bánfi Tamás 3, Podmaniczki Zétény 5


MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK

7 5

KISKUNDOROZSMA ESK

Dékány Dorka, Podmaniczki Zétény 2, Bíró Botond, Pálfi-Mihály Mike, Reichenberger Dávid 2

Jámbor Márk 2, Barna Bendegúz 2, Guzsik Levente

KISKUNDOROZSMA ESK

9 2

ALGYŐI SPORTKÖR

Bagi Benett 2, Barna Bendegúz 3, Jámbor Márk, Jakus Dávid, Guzsik Levenete, Hegyi Balázs

Canjavec Mihály, Szűcs-Tóth Tamás

A rendezvényről készült fényképek az alábbi linken tekinthetők meg.:

https://drive.google.com/drive/folders/1THiWXNPA2weDRZ1IiSpf2pttnLTtkKZj?usp=sharing

Az ősz további programja:

2. Forduló: 2022.09.18. Vasárnap 09:30

3. Forduló: 2022.10.16. Vasárnap 09:30

Főtámogatók

Kiemelt támogatók

Támogatók

Minden Jog Fenntartva! 2022 © Algyői Sportkör
Adatvédelmi tájékoztató - Adatkezelési tájékoztató - Sütik

A weboldalt készítette: B-Web Stúdió

A weboldalon sütiket használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsuk.