Záró fordulók az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga küzdelmeiben

Labdarúgás - 2022.máj..04


Sportmajálissal búcsúzott az Algyői Sportkör A 2021-2022-es Algyői Gyermeklabdarúgó Ligától az egyesület 70 éves fennállását ünnepelve.

Több száz érdeklődő előtt került megrendezésre a 2. Algyői Gyermeklabdarúgó Liga 2022.05.01.-én. Az Algyői Sportkör 70 éves fennállása alkalmából a szervezők egész napos programokkal és bemutatókkal várták a kilátogató családokat.


A 6. záró forduló eredményei:

U9


Felső ház

9:30
Algyői SK
1 5

Szeged-Csanád Gorsics Akadémia

Kárász Nimród

Katona Csegő 2, Szűcs Máté, Szalay Balázs 2

10:00

Kiskundorozsmai ESK

5 1

Mórahalom VSE

Barna Bendegúz 3, Hegyi Balázs 2, 

Szabó Nándor

10:30

Szeged-Csanád Gorsics Akadémia

1 3

Kiskundorozsmai ESK

Szalay Balázs

Guzsik Levente 2, Varga Milán

11:00

Algyői SK

10 3

Mórahalom VSE

Kárász Nimród 7, Fehér Ádám 3

Szabó Nándor, Borbás Zénó, Dukai Zsombor

11:30

Szeged-Csanád Gorsics Akadémia

8 2

Mórahalom VSE

Szalay Balázs 3, Bouras Abdulrahman, Szécsi Dávid, Marjanucz Milán, Katona Csegő, Szűcs Máté

Szabó Nándor, Borbás Zénó 

12:00

Algyői SK

9 2

Kiskundorozsmai ESK

Kárász Nimród 3, Laczi Milán 2, Németh Kamilla 2, Fehér Ádám 2

Guzsik Levente 2 


Alsó ház

9:30

Főnix Focisuli Tápé

5 3

Szeged Utánpótlás

Jaszenovics Balázs 3, Kárász Regő, Halász Péter,

Toldi Zsolt 2, Kesjár Dávid 

10:00

Bordány SK

3 5

Móravárosi Kinizsi HSK

Szabó Huba 3

Dékány Dorka 2, Bernátszky Domonkos, Magyar Béla, Keresszegi Marcell

10:30

Főnix Focisuli Tápé

1 1

Bordány SK

Frank Máté

Szabó Huba

11:00

Szeged Utánpótlás

0 5

Móravárosi Kinizsi HSK


Dékány Dorka, Hódi Milán 2, Varró Tamás, Bernátszky Domonkos

11:30

Szeged Utánpótlás

0 4

Bordány SK


Szabó Huba 3, Oláh Zsombor

12:00

Főnix Focisuli Tápé

3 4

Móravárosi Kinizsi HSK

Jaszenovics Balázs 3 Hódi Milán 2, Dékány Dorka, Magyar Béla

U11


Felső Ház

9:00

Kiskundorozsmai ESK

7 4

Móravárosi Kinizsi HSK

Jámbor Márk 4, Zsemberi Bálint 3

Podmaniczki Zétény, Budai János Leon 2, Kincses Kolos

9:55

Móravárosi Kinizsi HSK

4 7 Mórahalom VSE

Reichenberger Dávid, Gera Barnabás, Dobó Bence, Raffai Zsombor

Bojcán Botond, Hajdú Levente 2, Hambalkó Roland 4, 

10:50

Kiskundorozsmai ESK

4 5

Mórahalom VSE

Zsemberi Bálint, Rábik Botond, Jámbor Márk 2

Pázmándi Roland, Szaniszló Dániel, Hajdu Levente 2, Gáspár Zsombor


Alsó Ház

9:00

Bordány SK

11 1

Algyő SK

Jakus Bálint 4, Vass Kornél, Sindel Márk 2, Tari Krisztián 2, Tóth Martin 2

Öngól

9:55

Bordány SK

13 0

Főnix Focisuli Tápé

Jakus Bálint 5, Sindel Márk 3, Kiss-Patik Ádám, Tari Krisztián 2, Hajdu Patrik, Tóth Martin


10:50

Főnix Focisuli Tápé

6 10

Algyő SK

Varga Bertalan, Földi Gergő 2, Molnár Lili, Varga Bertalan, Szűcs-Tóth Tamás 2

Hegedűs Hugó 4, Buder Botond 3, Laczi Zalán, Canjavec Mihály 2

A rendezvényről készült fényképek az alábbi linken tekinthetők meg.:

https://drive.google.com/drive/folders/1vfD1c34kQYY3_8JQ40utUOl6P-2GKr3g?usp=sharing


A liga összesített eredményei

U9 - Az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga Válogatottja és különdíjasai


  1. Dékány Barnabás -  Algyői Sportkör - legjobb kapus
  2. Kárász Nimród - Algyői Sportkör - gólkirály
  3. Kárász Regő - Főnix Focisuli
  4. Szabó Huba - Bordány SK
  5. Dukai Zsombor - Mórahalom VSE
  6. Csőke Bendegúz - Kiskundorozsmai ESK
  7. Bernátsky Domonkos - Móravárosi Kinizsi
  8. Szűcs Máté - legjobb játékos - Grosics Akadémia
  9. Sosterics Benett - Szeged Utánpótlás


U9 - Az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga Gólszerzői


Név Klub Gól Felső ház Alsó ház
1.

Kárász Nimród

Algyői SK

43 36 7
2.

Guzsik Levente

Kiskundorozsma ESK

27

12

15

3.

Bíró Botond

Móravárosi Kinizsi HSK

19

9

10

4. Szalay Balázs

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

14

14

0

5. Berna Bendegúz

Kiskundorozsma ESK

13 7 6
6.

Kárász Regő

Főnix Focisuli Tápé

13

6 7
7.

Magyar Béla 

Móravárosi Kinizsi HSK

12

8

4
8.

Szűcs Máté

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

12

12 0
9.

Jaszenovics Balázs

Főnix Focisuli Tápé

12 3 9
10.

Szabó Huba

Bordány SK

11 0 11
11. Dékány Dorka Móravárosi Kinizsi HSK 11 5 6
12.

Balogh Bence

Mórahalom VSE 10 10 0
13.

Papdi Dominik

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

10 10 0
14. Kiss Kornél

Algyői SK

9 7 2
15.

Varga Milán

Kiskundorozsma ESK

8 3 5
16.

Mihály Kristóf

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

8 8 0
17.

Katona Csegő

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

8 8 0
18.

Karl Dávid

Főnix Focisuli Tápé

8 6 2
19.

Szép Domán

Kiskundorozsma ESK

7 2 5
20.

Hegyi Balázs

Kiskundorozsma ESK

7 4 3
21.

Laczi Milán

Algyői SK

6 6 0
22.

Fehér Ádám

Algyői SK

6 6 0
23.

Bernátsky Domonkos

Móravárosi Kinizsi HSK

6 4 2
24.

Hódi Milán

Móravárosi Kinizsi HSK

6 2 4
25.

Borbás Zénó

Mórahalom VSE

5 5 0
26.

Szabó Nándor

Mórahalom VSE

5 5 0
27.

Hegedűs Botond

Főnix Focisuli Tápé

5 2 3
28.

Petrik Hunor

Algyői SK

4 0 4
29.

Szabó-Biczók Áron

Móravárosi Kinizsi HSK

4 2 2
30.

Keresszegi Marcell

Móravárosi Kinizsi HSK

4 3 1
31.

Halász Péter

Főnix Focisuli Tápé

4 0 4
32.

Németh Kamilla

Algyői SK

3 3 0
33.

Payrits Ádám

Algyői SK

3 3 0
34.

Dukai Zsombor

Mórahalom VSE

3 3 0
35.

Mokánszky Nolen

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

3 3 0
36.

Szilágyi Ákos

Bordány SK

2 0 2
37.

Oláh Zsombor

Bordány SK

2 0 2
38.

Kotogány Viktor

Bordány SK

2 0 2
39.

Sosterics Benett

Szeged Utánpótlás

2 2 0
40.

Toldi Zsolt

Szeged Utánpótlás

2 0 2
41.

Balatonyi Márk

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

2 2 0
42.

Frank Máté

Főnix Focisuli Tápé

2 1 1
43.

Baló Bence

Mórahalom VSE

1 1 0
44.

Gál Nimród

Mórahalom VSE

1 1 0
45.

Kesjár Dávid 

Szeged Utánpótlás

1 0 1
46.

Csőke Bendegúz

Kiskundorozsma ESK

1 1 0
47.

Varró Tamás 

Móravárosi Kinizsi HSK

1 0 1
48.

Nyeste-Grünwald Ádám

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

1 1 0
49.

Verdure Dávid 

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

1 1 0
50.

Bouras Abdulrahman

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

1 1 0
51.

Szécsi Dávid

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

1 1 0
52.

Marjanucz Milán

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

1 1 0
53.

Szabó Balázs

Főnix Focisuli Tápé

1 1 0
54.

Garamvölgyi Csanád

Főnix Focisuli Tápé

1 0 1


U11 - Az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga Válogatottja és különdíjasai


  1. Canjavec Mihály - Algyői Sportkör
  2. Csíkos Máté - Főnix Focisuli - legjobb kapus
  3. Jakus Bálint - Bordány SK - gólkirály
  4. Kiss-Patik Ádám - Bordány SK
  5. Hajdú Levente - Mórahalom VSE - legjobb játékos (megosztva)
  6. Zsemberi Bálint  - Kiskundorozsmai ESK - legjobb játékos (megosztva)
  7. Tihanyi Ádám - Móravárosi Kinizsi


U11 - Az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga Gólszerzői


Név Klub Gól Felső ház Alsó ház
1.

Jakus Bálint 

Bordány SK 25 3 22
2.

Hajdú Levente

Mórahalom VSE

22 13 9
3.

Zsemberi Bálint

Kiskundorozsmai ESK

22 14 8
4.

Gercsó Áron

Mórahalom VSE

19 13 6
5.

Jámbor Márk

Kiskundorozsmai ESK

18 10 8
6.

Palágyi Bálint

Móravárosi Kinizsi HSK

17 8 9
7.

Molnár Bálint

Mórahalom VSE

16 11 5
8.

Tihanyi Ádám

Móravárosi Kinizsi HSK

14 2 12
9.

Budai János Leon

Móravárosi Kinizsi HSK

13 2 11
10.

Hegedűs Hugó

Algyői SK

13 2 11
11.

Rácz Tamás

Algyői SK

13 0 13
12.

Lehel Nimród

Bordány SK

12 4 8
13.

Major Zente

Móravárosi Kinizsi HSK

12 4 8
14.

Canjavec Mihály

Algyői SK

12 0 12
15.

Buder Botond

Algyői SK

12 0 12
16.

Dobó Bence 

Móravárosi Kinizsi HSK

11 11 0
17.

Varga Viktor

Algyői SK

11 0 11
18.

Laczi Zalán

Algyői SK

10 3 7
19.

Hambalkó Roland

Mórahalom VSE

9 9 0
20.

Forrai Máté

Móravárosi Kinizsi HSK

9 9 0
21.

Raffai Zsombor

Móravárosi Kinizsi HSK

9 9 0
22.

Szilágyi Patrik

Kiskundorozsmai ESK

9 3 6
23.

Sindel Márk

Bordány SK

8 1 7
24.

Tari Krisztián

Bordány SK

7 0 7
25.

Varga Bertalan

Főnix Focisuli Tápé

7 0 7
26.

Gera Barnabás

Móravárosi Kinizsi HSK

7 4 3
27.

Szép Zsombor

Kiskundorozsmai ESK

7 0 7
28.

Szűcs-Tóth Tamás

Főnix Focisuli Tápé

6 0 6
29.

Földi Gergő

Főnix Focisuli Tápé

6 0 6
30.

Halász Benedek

Móravárosi Kinizsi HSK

5 5 0
31.

Reichenberger Dávid

Móravárosi Kinizsi HSK

5 1 4
32.

Liliom Dominik

Kiskundorozsmai ESK

5 1 4
33.

Tóth Martin

Bordány SK

4 0 4
34.

Gáspár Zsombor

Mórahalom VSE

4 2 2
35.

Podmaniczki Zétény

Móravárosi Kinizsi HSK

4 4 0
36.

Kincses Kolos

Móravárosi Kinizsi HSK

4 4 0
37.

Király Lénárd

Kiskundorozsmai ESK

4 0 4
38.

Szécsényi Hunor

Bordány SK

3 0 3
39.

Farkas Zoltán

Bordány SK

3 3 0
40.

Hajdu Patrik

Bordány SK

3 2 1
41.

Hegedűs Richárd 

Főnix Focisuli Tápé

3 0 3
42.

Baranyás Botond

Mórahalom VSE

3 2 1
43.

Bojcán Botond

Mórahalom VSE

3 3 0
44.

Süveges Máté

Kiskundorozsmai ESK

3 2 1
45.

Kiss-Patik Ádám

Bordány SK

2 1 1
46.

Vass Kornél

Bordány SK

2 1 1
47.

Tihanyi Olivér

Főnix Focisuli Tápé

2 0 2
48.

Bíró Milán

Mórahalom VSE

2 1 1
49.

Kulcsár Áron

Mórahalom VSE

2 0 2
50.

Mezei Olivér

Algyői SK

2 0 2
51.

Dudás Benett

Algyői SK

2 0 2
52.

Berta Bence

Algyői SK

2 0 2
53.

Kárász Nimród

Algyői SK

2 0 2
54.

Oláh Benett

Kiskundorozsmai ESK

2 0 2
55.

Oláh Benett

Főnix Focisuli Tápé

1 0 1
56.

Molnár Lili

Főnix Focisuli Tápé

1 0 1
57.

Budai Zsombor 

Mórahalom VSE

1 0 1
58.

Szabó Nándor

Mórahalom VSE

1 1 0
59.

Pázmándi Roland 

Mórahalom VSE

1 1 0
60.

Szaniszló Dániel

Mórahalom VSE

1 1 0
61.

Palágyi Botond

Móravárosi Kinizsi HSK

1 1 0
62.

Buder Botond

Móravárosi Kinizsi HSK

1 1 0
63.

Apró Ádám

Móravárosi Kinizsi HSK

1 1 0
64.

Erdélyi Balázs

Kiskundorozsmai ESK

1 1 0
65.

Berna Bendegúz

Kiskundorozsmai ESK

1 0 1
66.

Mészáros Martin

Kiskundorozsmai ESK

1 0 1
67.

Rábik Botond

Kiskundorozsmai ESK

1 1 0
68.

Péter Ádám

Mórahalom VSE

0 0 0

Főtámogatók

Kiemelt támogatók

Támogatók

Minden Jog Fenntartva! 2022 © Algyői Sportkör
Adatvédelmi tájékoztató - Adatkezelési tájékoztató - Sütik

A weboldalt készítette: B-Web Stúdió

A weboldalon sütiket használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsuk.