Lementek a második fordulók is az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga küzdelmeiben

Labdarúgás - 2022.ápr..28


U9

2022.04.16.-án zajlott az U9-es második forduló, ahol sajnos csak 5 csapat tudott megjelenni, ezért mindenki játszott mindenkivel 15 percet, így érte el a 60 játékpercet minden csapat.

 Az U9-es korosztály eredményei:

Eredmények:

A pálya

Algyői SK
6 2

Főnix Focisuli Tápé

Laczi Milán, Kiss Kornél 2, Fehér Ádám, Payrits Ádám, Kárász Nimród 

Hegedűs Botond, Karl Dávid 

Szeged-Csanád Gorsics Akadémia

1 3
Algyői SK

Szűcs Máté

Payrits Ádám, Kárász Nimród 2

Kiskundorozsmai ESK

2 4

Algyői SK

Guzsik Levente 2

Payrits Ádám, Kárász Nimród 2, Kiss Kornél

Algyői SK

0 0

Mórahalom VSE



Kiskundorozsmai ESK

3 3

Főnix Focisuli Tápé

Hegyi Balázs 2, Barna Bendegúz

Karl Dávid 2, Jaszenovics Balázs

B pálya

Kiskundorozsmai ESK 3 0 Mórahalom VSE

Barna Bendegúz, Csőke Bendegúz, Guzsik Levente


Mórahalom VSE

3 2

Főnix Focisuli Tápé

Balogh Bence, Borbás Zénó 2 

Kárász Regő, Karl Dávid

Főnix Focisuli Tápé

2 6

Szeged-Csanád Gorsics Akadémia

Frank Máté, Hegedűs Botond

Szűcs Máté 3, Mokánszky Nolen 2, Verdure Dávid 

Kiskundorozsmai ESK

3 2

Szeged-Csanád Gorsics Akadémia

Barna Bendegúz 2, Guzsik Levente Szűcs Máté 2

Szeged-Csanád Gorsics Akadémia

2 4

Mórahalom VSE

Szűcs Máté, Mokánszky Nolen Balogh Bence 4

Az utolsó fordulóban az alsó házat a hiányzó csapatok és a Főnix Focisuli Tápé alkotja majd.

A tornáról készült képeket az alábbi linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/drive/folders/1YMGgl_n_Sdci8rT3ReZsnt78PmnIV_Ce?usp=sharing

U11

2022.04.23.-án teljes létszámmal rendeztük az U11-es második fordulót.

Eredmények:

Felső Ház

Bordány SK

1 6

Móravárosi Kinizsi HSK

Vass Kornél

Palágyi Bálint 2, Tihanyi Ádám, Major Zente, Dobó Bence 2

Móravárosi Kinizsi HSK 6 11 Mórahalom VSE

Palágyi Bálint, Major Zente, Raffai Zsombor, Gera Barnabás 2, Dobó Bence

Molnár Bálint 5, Hajdu Levente 2, Gáspár Zsombor, Szabó Nándor, Gercsó Áron 2

Bordány SK

2 3

Mórahalom VSE

Sindel Márk, Hajdu Patrik

Gercsó Áron, Hajdu Levente 2

Alsó Ház

Kiskundorozsmai ESK

14 3

Algyő SK

Jámbor Márk 4, Zsemberi Bálint 3, Szép Zsombor 2, Szilágyi Patrik, Király Lénárd, Oláh Benett, Liliom Dominik, öngól

Kárász Nimród, Buder Botond 2

Kiskundorozsmai ESK

11 3

Főnix Focisuli Tápé

Liliom Dominik 3, Szép Zsombor 2, Oláh Benett, Barna Bendegúz, Jámbor Márk, Király Lénárd 2, Mészáros Martin

Tihanyi Olivér 2, Hegedűs Richárd

Főnix Focisuli Tápé

1 15

Algyő SK

Varga Bertalan

Canjavec Mihály 4, Kárász Nimród, Rácz Tamás 3, Buder Botond 7

Az utolsó fordulóban a Kiskundorozsmai ESK lesz a felső házban a Móravárosi Kinizsi HSK és a Mórahalom VSE ellenfele, míg a többiek az alsó házban fejezik be a küzdelmeket.

A tornáról készült képeket az alábbi linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/drive/folders/1YO1RDrfSjFzLd2L1c9MhRy_XDIlqa8t5?usp=sharing

Főtámogatók

Kiemelt támogatók

Támogatók

Minden Jog Fenntartva! 2022 © Algyői Sportkör
Adatvédelmi tájékoztató - Adatkezelési tájékoztató - Sütik

A weboldalt készítette: B-Web Stúdió

A weboldalon sütiket használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsuk.