Lezajlottak az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga 2021 őszi küzdelmei

Labdarúgás - 2021.nov..10


A 2021-2022-es szezonban 7db U9-es és 6db U11-es csapat vett részt a másodszor megrendezett Algyői Gyermeklabdarúgó Liga őszi küzdelmein. A korosztályonként 3-3 alkalommal megrendezett fordulókon összesen több mint 150 fiatal labdarúgó lépett pályára.

A küzdelmek tavasszal folytatódnak 3-3 fordulóval.

Eredmények - U11

AGYL 2021.10.02.

A
Algyő SK 21 2 Tápé Főnix UPLSC
Tápé Főnix UPLSC 0 16 Mórahalom VSE
Algyő SK 0 11 Mórahalom VSE
B
Bordány SK 1 7 Kiskundorozsmai ESK
Kiskundorozsmai ESK 0 13 Móravárosi Kinizsi
Bordány SK 6 10 Móravárosi Kinizsi

AGYL 2021.10.16.

Felső Ház
Algyő SK 4 14 Móravárosi Kinizsi
Móravárosi Kinizsi 4 5 Mórahalom VSE
Algyő SK 1 11 Mórahalom VSE
Alsó Ház
Bordány SK 4 9 Kiskundorozsmai ESK
Kiskundorozsmai ESK 9 0 Tápé Főnix UPLSC
Bordány SK 2 4 Tápé Főnix UPLSC

AGYL 2021.11.07.

Felső Ház
Móravárosi Kinizsi 2 4 Kiskundorozsmai ESK
Kiskundorozsmai ESK 6 3 Mórahalom VSE
Móravárosi Kinizsi 3 5 Mórahalom VSE
Alsó Ház
Bordány SK 12 0 Tápé Főnix UPLSC
Tápé Főnix UPLSC 4 16 Algyő SK
Bordány SK 13 0 Algyő SK

Góllövők

Helyezés Név Klub Gól
1. Jakus Bálint Bordány SK 16
2. Hajdú Levente Mórhalom VSE 13
2. Gercsó Áron Mórhalom VSE 13
3. Zsemberi Bálint Kiskundorozsmai ESK 12
3. Lehel Nimród Bordány SK 12
4. Molnár Bálint Mórhalom VSE 11
5. Laczi Zalán Algyői SK 9
5. Hegedűs Hugó Algyői SK 9
5. Varga Viktor Algyői SK 9
5. Forrai Máté Móravárosi Kinizsi HSK 9
6. Szilágyi Patrik Kiskundorozsma ESK 8
7. Jámbor Márk Kiskundorozsmai ESK 7
7. Dobó Bence Móravárosi Kinizsi HSK 7
7. Raffai Zsombor Móravárosi Kinizsi HSK 7
8. Rácz Tamás Algyői SK 6
9. Halász Benedek Móravárosi Kinizsi HSK 5
9. Palágyi Bálint Móravárosi Kinizsi HSK 5
10. Hambalkó Roland Mórahalom VSE 4
10. Földi Gergő Tápé Főnix UPLSC 4
11. Szép Zsombor Kiskundorozsma ESK 3
11. Canjavec Mihály Algyői SK 3
11. Podmaniczki Zétény Móravárosi Kinizsi HSK 3
11. Kincses Kolos Móravárosi Kinizsi HSK 3
11. Baranyás Botond Mórhalom VSE 3
11. Szűcs-Tóth Tamás Tápé Főnix UPLSC 3
11. Szécsényi Hunor Bordány SK 3
11. Tari Krisztián Bordány SK 3
12. Süveges Máté Kiskundorozsmai ESK 2
12. Mezei Olivér Algyői SK 2
12. Dudás Benett Algyői SK 2
12. Berta Bence Algyői SK 2
12. Major Zente Móravárosi Kinizsi HSK 2
12. Bíró Milán Mórhalom VSE 2
12. Gáspár Zsombor Mórhalom VSE 2
12. Kulcsár Áron Mórhalom VSE 2
12. Sindel Márk Bordány SK 2
13. Liliom Dominik Kiskundorozsmai ESK 1
13. Erdélyi Balázs Kiskundorozsmai ESK 1
13. Király Lénárd Kiskundorozsmai ESK 1
13. Tihanyi Ádám Móravárosi Kinizsi HSK 1
13. Palágyi Botond Móravárosi Kinizsi HSK 1
13. Gera Barnabás Móravárosi Kinizsi HSK 1
13. Buder Botond Móravárosi Kinizsi HSK 1
13. Apró Ádám Móravárosi Kinizsi HSK 1
13. Budai Zsombor Mórhalom VSE 1
13. Varga Bertalan Tápé Főnix UPLSC 1
13. Oláh Benett Tápé Főnix UPLSC 1
13. Tóth Martin Bordány SK 1
13. Kispatik Ádám Bordány SK 1

Eredmények - U9

AGYL 2021.09.11.

A csoport
Tápé Főnix UPLSC 2 4 Algyő SK
Móravárosi Kinizsi 9 0 Kiskundorozsma ESK
Algyő SK 2 2 Móravárosi Kinizsi
Tápé Főnix UPLSC 5 2 Kiskundorozsma ESK
Algyő SK 4 1 Kiskundorozsma ESK
Tápé Főnix UPLSC 1 1 Móravárosi Kinizsi

AGYL 2021.09.26.

Felső ház
Algyő SK 4 4 Grosics Akadémia
Móravárosi Kinizsi 1 2 Mórahalom VSE
Algyő SK 4 2 Mórahalom VSE
Móravárosi Kinizsi 2 4 Grosics Akadémia
Algyő SK 0 4 Móravárosi Kinizsi
Mórahalom VSE 4 3 Grosics Akadémia
Alsó ház
Tápé Főnix UPLSC 4 5 Kiskundorozsma ESK
Bordány SK 2 12 Kiskundorozsma ESK
Tápé Főnix UPLSC 3 1 Bordány SK

AGYL 2021.10.23.

Felső ház
Tápé Főnix UPLSC 0 5 Grosics Akadémia
Kiskundorozsma ESK 0 2 Mórahalom VSE
Tápé Főnix UPLSC 1 2 Mórahalom VSE
Kiskundorozsma ESK 1 7 Grosics Akadémia
Tápé Főnix UPLSC 1 3 Kiskundorozsma ESK
Mórahalom VSE 0 3 Grosics Akadémia
Alsó ház
Algyő SK 4 2 Móravárosi Kinizsi
Bordány SK 1 14 Móravárosi Kinizsi
Algyő SK 9 2 Bordány SK

Góllövők

Helyezés Név Klub Gól
1. Kárász Nimród Algyői SK 22
2. Bíró Botond Móravárosi Kinizsi HSK 15
3. Guzsik Levente Kiskundorozsmai ESK 11
4. Kárász Regő Tápé Főnix UPLSC 9
5. Mihály Kristóf Szeged-Csanád Grosics Akadémia 8
5. Papdi Dominik Szeged-Csanád Grosics Akadémia 8
6. Szép Domán Kiskundorozsmai ESK 7
6. Dékány Dorka Móravárosi Kinizsi HSK 7
7. Varga Milán Kiskundorozsmai ESK 6
7. Magyar Béla Móravárosi Kinizsi HSK 6
8. Kiss Kornél Algyői SK 5
8. Balogh Bence Mórahalom VSE 5
9. Petrik Hunor Algyői SK 4
9. Bernátsky Domonkos Móravárosi Kinizsi HSK 4
9. Szabó-Biczók Áron Móravárosi Kinizsi HSK 4
9. Szalay Balázs Szeged-Csanád Grosics Akadémia 4
9. Karl Dávid Tápé Főnix UPLSC 4
10. Szilágyi Ákos Bordány SK 2
10. Kotogány Viktor Bordány SK 2
10. Dukai Zsombor Mórahalom VSE 2
10. Szabó Nándor Mórahalom VSE 2
10. Balatonyi Márk Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2
10. Katona Csegő Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2
10. Jaszenovics Balázs Tápé Főnix UPLSC 2
11. Oláh Zsombor Bordány SK 1
11. Szabó Huba Bordány SK 1
11. Hegyi Balázs Kiskundorozsmai ESK 1
11. Borbás Zénó Mórahalom VSE 1
11. Baló Bence Mórahalom VSE 1
11. Gál Nimród Mórahalom VSE 1
11. Nyeste-Grünwald Ádám Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1
11. Szűcs-Máté Gellért Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1
11. Szabó Balázs Tápé Főnix UPLSC 1
11. Garamvölgyi Csanád Tápé Főnix UPLSC 1

Főtámogatók

Kiemelt támogatók

Támogatók

Minden Jog Fenntartva! 2022 © Algyői Sportkör
Adatvédelmi tájékoztató - Adatkezelési tájékoztató - Sütik

A weboldalt készítette: B-Web Stúdió

A weboldalon sütiket használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsuk.