Tájékoztatjuk kedves látogatóinkat, hogy 2023.01.01.-től a szolgáltatások árai az alábbiak szerint változnak: Konditerem: napi jegy: 1000 Ft, havi bérlet: 8000 Ft, féléves bérlet: 40 000 Ft, éves bérlet: 75 000 Ft. Edzőterem bérleti díja: 6000 Ft/óra. Ifjúsági ház: 20 000 Ft/24 óra + 20 000 Ft kaució.

Programok

Algyői gyermeklabdarúgó liga 2022/23 - U9

Véget ért az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga őszi szezonja

Idén is több mint 150 gyermek lépett pályára az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga küzdelmeiben. Az időjárás mindvégig kegyes volt a szervezőkhöz, minden eseményen kiváló körülmények között zajlottak a mérkőzések. A torna szellemiségének megfelelően nem az eredmény az elsődleges, hanem a játéklehetőség, tapasztalatszerzés a fiatal labdarúgók számára. Minden csapatnak és játékosnak gratulálunk az őszi teljesítményéhez, köszönjük a sportszerű viselkedést!

Algyői Gyermeklabdarúgó Liga - U9

A fordulókról készült képeket az alábbi linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/drive/folders/1QzndzNVbXE7Lv8xrVoVR21Yf70yscSsq?usp=share_link

Résztvevő csapatok

Klub Lőtt gól Kapott gól Gólkülönbség
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 33 6 27
MÓRAHALOM VSE 53 32 21
SZEGED UTÁNPÓTLÁS 36 28 8
FŐNIX FOCISULI 29 27 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK 13 11 2
ALGYŐI SPORTKÖR 12 32 -20
KISKUNDOROZSMAI ESK 19 50 -31

Gólszerzők

Név Klub Gól
Gal Nimród MÓRAHALOM VSE 16
Borbás Zénó MÓRAHALOM VSE 15
Bakos Tamás SZEGED UTÁNPÓTLÁS 13
Bakullab Mohamed KISKUNDOROZSMA ESK 11
Király Lázár SZEGED UTÁNPÓTLÁS 9
Losjak Balázs FŐNIX FOCISULI 9
Busa Tamás HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8
Péter Balázs MÓRAHALOM VSE 7
Nagy Bendegúz HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7
Bálint Áron MÓRAHALOM VSE 6
Mészáros Marcell FŐNIX FOCISULI 6
Payrits Ádám ALGYŐI SPORTKÖR 6
Nyilasi Martin FŐNIX FOCISULI 5
Sztanyik Simon FŐNIX FOCISULI 5
Hajdu Sebestyén MÓRAHALOM VSE 4
Vásárhelyi Félix SZEGED UTÁNPÓTLÁS 4
Sustyák Bence KISKUNDOROZSMA ESK 4
Kasik Lóránt HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4
Toldi Alex SZEGED UTÁNPÓTLÁS 3
Papp Ákos MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK 3
Simon Márk MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK 3
Halász Péter FŐNIX FOCISULI 3
Krisztin Gábor HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3
Németh Kornél HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3
Himmer Olivér MÓRAHALOM VSE 2
Pataki Sándor MÓRAHALOM VSE 2
Szalma Kristóf SZEGED UTÁNPÓTLÁS 2
Momoja Donát KISKUNDOROZSMA ESK 2
Harkai Edvin MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK 2
Szabó Ruben MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK 2
Laczi Milán ALGYŐI SPORTKÖR 2
Krisztin Gergő HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2
Gémes Zétény HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2
Pancza Laura MÓRAHALOM VSE 1
Kormányos Bálint SZEGED UTÁNPÓTLÁS 1
Maxim Horváth Ákos SZEGED UTÁNPÓTLÁS 1
Perkó Patrik SZEGED UTÁNPÓTLÁS 1
Lakatos Dominik SZEGED UTÁNPÓTLÁS 1
Kelsch Krisztián SZEGED UTÁNPÓTLÁS 1
Makovics Ábel KISKUNDOROZSMA ESK 1
Bakullab Rayane KISKUNDOROZSMA ESK 1
Varró Tamás MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK 1
Papp Zétény MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK 1
Vicsek Balázs MÓRAVÁROSI KINIZSI HSK 1
Palotás Zétény FŐNIX FOCISULI 1
Petrik Hunor ALGYŐI SPORTKÖR 1
Tisza Mirkó ALGYŐI SPORTKÖR 1
Neller Ádám ALGYŐI SPORTKÖR 1
Nacsa Bertalan ALGYŐI SPORTKÖR 1
Valackai Olivér HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1
Cenai Sándor HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1
Szatmári Edvárd HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1
Himmer Olivér HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1

Kellemes Ünnepeket, jó pihenést és egészségben, sportsikerekben gazdag Új Esztendőt kíván az ALGYŐI SPORTKÖR!


Elrajtolt az Algyői Gyermeklabdarúgó Liga 2022-23-as szezonja

Az idei szezonban is 8 klub 16 csapata vesz részt a küzdelmekben. Az első fordulón Az U9-es és az U11-es korosztályban is 5-5 csapat képviseltette magát.


1. forduló eredményei: 2022.08.27.


A pálya

ALGYŐI SPORTKÖR
1 4

FŐNIX FOCISULI

Petrik Hunor

Losjak Balázs 2, Nyilasi Martin 2

ALGYŐI SPORTKÖR

0 4

SZEGED UTÁNPÓTLÁS

Toldi Alex 2, Vásárhelyi Félix 2

KISKUNDOROZSMA ESK

0 5

MÓRAHALOM VSE

Gál Nimród 2, Péter Balázs 2, Bálint Áron

ALGYŐI SPORTKÖR

0 5

MÓRAHALOM VSE

Gál Nimród 2, Péter Balázs 2, Himmer Olivér

FŐNIX FOCISULI

0 6

MÓRAHALOM VSE

Hajdú Sebestyén 2, Gál Nimód 2, Péter Balázs 2

B pálya

SZEGED UTÁNPÓTLÁS

2 6

MÓRAHALOM VSE

Toldi Alex, Kormányos Bálint

Gal Nimród 4, Bálint Áron, Péter Balázs

FŐNIX FOCISULI

4 2

KISKUNDOROZSMA ESK

Losjak Balázs 4

Bukullab Mohamed Sustyák Bence

SZEGED UTÁNPÓTLÁS

2 1

FŐNIX FOCISULI

Vásárhelyi Félix, Szalma Kristóf

Mészáros Marcell

SZEGED UTÁNPÓTLÁS

3 2

KISKUNDOROZSMA ESK

Szalma Kristóf, Vásárhelyi Félix, Maxim Horváth Ákos

Bukullab Mohamed 2

KISKUNDOROZSMA ESK

3 2

ALGYŐI SPORTKÖR

Sustyák Bence 2, Bukullab Mohamed

Tisza Mirkó, Neller Ádám

A rendezvényről készült fényképek az alábbi linken tekinthetők meg.:

https://drive.google.com/drive/folders/1THiWXNPA2weDRZ1IiSpf2pttnLTtkKZj?usp=sharing

Az ősz további programja:

2. Forduló: 2022.09.18. Vasárnap 09:30

3. Forduló: 2022.10.16. Vasárnap 09:30

Főtámogatók

Kiemelt támogatók

Támogatók

Minden Jog Fenntartva! 2023 © Algyői Sportkör
Adatvédelmi tájékoztató - Adatkezelési tájékoztató - Sütik

A weboldalt készítette: B-Web Stúdió

A weboldalon sütiket használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsuk.